Cifroid s.r.o.

Jsme účetně poradenská firma

Postaráme se spolehlivě se o vedení vašeho účetnictví a zároveň budeme vaším průvodcem na cestě k podnikatelským úspěchům.

Firma Cifroid s.r.o. zajišťuje externí vedení účetnictví a daňové evidence. Cílem spolupráce jsou nejen profesionálně zpracované účetní doklady či řádně vedená mzdová agenda, ale také podpora v tom, aby vaše podnikání bylo ještě úspěšnější.

🎯 Zaměřujeme se zejména na malé a střední firmy a na živnostníky ze všech oborů podnikání.

🎯 Působíme po celé České republice. Nejvíce klientů máme sice na Vysočině, ale staráme se i o zákazníky se sídlem v Praze, v Brně, Ostravě, Chomutově…

🎯 Číslo není nepřítel! Mluvíme na klienty lidskou řečí a snažíme se, aby i ti, kteří působí v jiném oboru, rozuměli výsledkům, které z účetnictví vyplynou. Jsou to totiž užitečná čísla, která mohou výborně posloužit pro rozhodování a vylepšení hospodaření firmy.

🎯 Nové nápady jsou skvělé! Když vzniká něco nového, je velmi užitečné to předem prokonzultovat, zjistit, jak to působí na ostatní, získat nezávislé hodnocení, tipy na vylepšení apod. S radostí poskytneme zpětnou vazbu k vašim nápadům a dále je rozvineme.

🎯 Díky naší spolupráci má vaše firma namířeno na vyšší level. Umíme najít silné stránky a odhalit potenciál pro růst.

🎯 Fandíme startupům. Našimi častými zákazníky jsou nové, začínající firmy tzv. startupy, které provázíme všemi administrativními kroky a registracemi na úřadech, aby nezapomněly na některou z mnoha povinností.

🎯 Konzultujeme možné strategie a pomáháme při nastavování procesů tak, aby vše efektivně a dobře fungovalo. Ukazujeme, jaké jsou alternativy, vysvětlujeme jejich výhody a nevýhody, proto, aby se podnikatelé mohli správně rozhodnout, co je pro ně nejvhodnější.

Kontaktní údaje: